امروز یکشنبه ۲ آبان, ۱۴۰۰
تعداد بازدید امروز : 238

انجام فعالیت‌های نظارتی بر طرح‌های اجتماع‌محور

درباره‌ی کتاب سحاب

کتاب آیین نامه سرمایه گذاري حمایتی اشتغال برکت که به اختصار از آن تحت عنوان طرح «سـحاب» یـاد می­شود، به عنوان حلقه تکمیـل کننـده چارچوب مفهومی

طرح پرواربندی ۴۰۰۰ راس دام سنگین در شرق کشور

به گزارش روابط عمومی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، دکتر محمود عسکری آزاد به همراه معاون و مدیران توسعه‌ی اشتغال اجتماع‌محور بنیاد برکت با سیدمرتضی بختیاری رییس کمیته‌ی امداد امام خمینی(ره) دیدار و گفت‌وگو کرد.

تماس با ما

درباره‌ی ما

خانه

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) است

بنای تأسیس بنیاد برکت، دستور مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» خطاب به رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، بوده است که فرمودند: «در ذهنم حل مشکلات محرومین بوده است. مثلاً مشکلات هزار روستا را کاملاً حل کنید. چه‌قدر خوب است هزار نقطه آباد شود یا هزار مدرسه در کشور ساخته شود، این دستگاه را برای این کار آماده کنید». بنیاد برکت در راستای همین رهنمود، در 20 آذر ماه سال 1386 توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تأسیس شد تا به عنوان مجموعه‌ای برای محرومیت‌زدایی، توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و انجام امور عام‌المنفعه، فعالیت نماید. این نهاد با تفأل بر قرآن کریم، «برکت» نامیده شد تا از همان ابتدا پیام‌آور برکت و توسعه در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته‌ی کشور باشد.
آدرس پستی: خیابان وزرا کوچه بیست و یکم پلاک ١١ طبقه ٥
کدپستی : 1513935113
تلفن‌های تماس: 88480019 (021) - 88728264 (021)