نشست رییس هیأت مدیره‌ی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با رییس کمیته‌ی امداد امام(ره)

رییس هیأت مدیره‌ی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با رییس کمیته‌ی امداد امام خمینی(ره) دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، دکتر محمود عسکری آزاد به همراه معاون و مدیران توسعه‌ی اشتغال اجتماع‌محور بنیاد برکت با سیدمرتضی بختیاری رییس کمیته‌ی امداد امام خمینی(ره) دیدار و گفت‌وگو کرد.

رییس هیأت مدیره‌ی بنیاد برکت در این دیدار ضمن ارایه‌ی گزارشی از عملکرد این بنیاد در حوزه‌ی محرومیت‌زدایی، توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی در مناطق محروم و روستاها، به تشریح مدل‌ها و طرح‌های اشتغال‌زایی اجتماع‌محور، تسهیلات‌محور و بنگاه‌محور برکت که در سراسر کشور به اجرا درآمده‌اند، پرداخت.

دکتر عسکری آزاد هم‌چنین با معرفی مناطق هدف اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، بخشی از برنامه‌ها و چشم‌اندازهای بنیاد را برای ایجاد اشتغال‌های پایدار به منظور تأمین معیشت و ارتقای سطح زندگی در مناطق محروم ارایه نمود.

رییس کمیته‌ی امداد امام خمینی(ره) نیز در این دیدار، ضمن تقدیر از اقدامات بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه‌ی محرومیت‌زدایی و به‌خصوص اشتغال‌زایی در مناطق محروم، خواستار تعامل و همکاری هر چه بیش‌تر این دو نهاد خدمت‌رسان با هم شد.

گفتنی است، بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به منظور محرومیت‌زدایی، توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی، ارتقای کیفیت زندگی، برقراری عدالت اجتماعی و توزیع عادلانه‌ی امکانات و فرصت‌ها، اقدامات و فعالیت‌های گسترده و دامنه‌داری را به‌خصوص در حوزه‌ی اشتغال‌زایی در مناطق محروم و کم‌برخوردار کشور آغاز نموده و با جدیت در حال پی‌گیری است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *