اجرای 500 طرح اشتغالزایی بنیاد برکت در اردستان

بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، با هدف‌گذاری انجام شده، در سال جاری ۵۰۰ طرح اشتغال‌زایی را در شهرستان اردستان اجرا می‌کند.


به گزارش معاونت اشتغال‌زایی اجتماع‌محور بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، بنیاد برکت در راستای رسیدگی به مناطق محروم کشور و توانمندسازی این مناطق، اقدام به طراحی الگوها و مدل‌هایی در قالب مدل توسعه‌ی پایدار روستاها کرده است و در این راستا به ارایه‌ی خدمات می‌پردازد.

وی با بیان این‌که بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) توانسته در سال گذشته در ۱۸ استان کشور و ۸۸ شهرستان و سه هزار روستا ورود پیدا کند، تأکید کرد: امسال نیز این بنیاد ۲۸ استان، ۱۸۰ شهرستان و بیش از ۶ هزار روستا را تحت پوشش طرح‌های اشتغال‌زایی خود قرار داده است.

براساس این گزارش، در سال گذشته بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بیش از ۱۰ هزار طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور را با ایجاد 40 هزار شغل اجرا کرده است و امسال نیز ۳۰ هزار طرح دیگر را با بیش از 84 هزار شغل در سرتاسر کشور در دست اجرا دارد.

اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی اجتماع‌محور برکت در سه مدل آفتاب، آسمان و سحاب، در کنار طرح‌های بنگاه‌محور، می‌تواند به توسعه‌ و توانمندسازی اقتصادی مناطق کم‌تر برخوردار کشور یاری برساند.

در ادامه‌ی این گزارش آمده است: اصلی‌ترین دغدغه‌ی ما این است که بتوانیم نهادهای ایجاد توسعه را در شهرستان‌ها و مناطق محروم کشور ایجاد کنیم که در استان اصفهان و در ارتباط با هفت شهرستان وارد عمل شده‌ایم و یکی از شهرستان‌های هدف‌مان نیز اردستان است.

در این گزارش تصریح شده است: با هدف‌گذاری‌ای که انجام شده، مقرر است یک‌هزار و ۵۰۰ شغل در اردستان ایجاد شود و بر این اساس، امسال ۵۰۰ طرح اشتغال‌زایی در این شهرستان اجرایی می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *